Logo Logo
Rojaplast ALLISON zahradní set dřevěný
Krátky popis Kvalitní a levný produkt Rojaplast ALLISON zahradní set dřevěný od výrobce Rojaplast u nás najdete zlevněný od 19133 Kč.
(Celkem 24 hodnocení )
Rohová sedací souprava vyrobená z tropického dřeva - akácie. Akácie jako tvrdé dřevo zaručuje dlouhou životnost a zároveň nenáročnou údržbu. Součástí soupravy jsou i pohodlné podušky a opěrky vysoké 8 cm. Souprava nabízí moderní design a pohodlné posezení na Vaší terase či zahradě. Parametre: obsah setu: 2x sofa. 1x rohový díl, 1x stůl výška sofa: 79 cm šířka sofa: 120 cm hloubka sofa: 70 cm výška rohové dílu: 79 cm šířka rohové dílu: 70 cm hloubka rohové dílu: 70 cm výška stolu: 40 cm šířka stolu: 65 cm hloubka stolu: 65 cm nosnost sofa: 2x240 kg nosnost rohového dílu: 120 kg nosnost stolu: 75 kg materiál: akácie barva: světle hnědá rozměr balení (počet kartonů): 2 (120 x 68 x 56 cm; 72 x 72 x 25 cm) hmotnost celkem: 45 kg materiál balení: karton materiál podušek: polyester 180 g a molitanová výplň.